DDKG2R7ELL500KM40T
DigiKeyn tuotenumero
565-DDKG2R7ELL500KM40T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DDKG2R7ELL500KM40T
Kuvaus
CERAMIC CAP
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 19,2mOhm 2000 tuntia @ 65°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DDKG2R7ELL500KM40T -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Chemi-Con
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
50 F
Koko/mitat
0,709" halk. (18,00mm)
Toleranssi
±10%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,591" (40,40mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
19,2mOhm