APXS6R3ARA391MH70G
DigiKeyn tuotenumero
565-APXS6R3ARA391MH70GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-APXS6R3ARA391MH70GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-APXS6R3ARA391MH70GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APXS6R3ARA391MH70G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
390 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 22mOhm 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APXS6R3ARA391MH70G -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Chemi-Con
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.22 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Kapasitanssi
390 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
6.3 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
22mOhm