APXG200ARA470MF46G
DigiKeyn tuotenumero
565-APXG200ARA470MF46GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-APXG200ARA470MF46GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-APXG200ARA470MF46GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APXG200ARA470MF46G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Tarkka kuvaus
47 µF 20 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 42mOhm 3000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
120 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.4 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,181" (4,60mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Jännite – nimellinen
20 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
42mOhm