APXA4R0ARA151MF61G
DigiKeyn tuotenumero
565-APXA4R0ARA151MF61GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-APXA4R0ARA151MF61GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-APXA4R0ARA151MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APXA4R0ARA151MF61G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µF 4 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 26mOhm 15000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APXA4R0ARA151MF61G -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
15000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
122.5 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.45 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
150 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
4 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
26mOhm