APXA100ARA470MF61G
DigiKeyn tuotenumero
565-APXA100ARA470MF61GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-APXA100ARA470MF61GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-APXA100ARA470MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APXA100ARA470MF61G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 31mOhm 15000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
APXA100ARA470MF61G -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
15000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
112.5 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.25 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Jännite – nimellinen
10 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
31mOhm