APSA100ELL470MFA5G on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 1 900
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Nichicon
Varastossa: 16
Tekniset tiedot
47 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 25mOhm 2000 tuntia @ 105°C
APSA100ELL470MFA5G
DigiKeyn tuotenumero
565-3051-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APSA100ELL470MFA5G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
APSA100ELL470MFA5G -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.82 A @ 100 kHz
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
10 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm