APSA100ELL271MHB5S on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Chemi-Con
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Chemi-Con
Varastossa: 249
Tekniset tiedot
270 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 9mOhm 2000 tuntia @ 105°C
APSA100ELL271MHB5S
DigiKeyn tuotenumero
565-3049-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APSA100ELL271MHB5S
Kuvaus
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
4.71 A @ 100 kHz
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
270 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
10 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
9mOhm