APSA100ELL101MFA5G on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Nichicon
Varastossa: 12
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 1 312
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
100 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 25mOhm 2000 tuntia @ 105°C
APSA100ELL101MFA5G
DigiKeyn tuotenumero
565-3047-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APSA100ELL101MFA5G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
APSA100ELL101MFA5G -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Chemi-Con
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.82 A @ 100 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
100 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite – nimellinen
10 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm