CT10U-30S400-1
DigiKeyn tuotenumero
2603-CT10U-30S400-1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2603-CT10U-30S400-1CT-ND - Cut Tape (CT)
2603-CT10U-30S400-1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT10U-30S400-1
Kuvaus
ULT SEN TX/RX 40KHZ 10V/30V
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ultraäänianturi 40kHz
EDA/CAD-mallit
CT10U-30S400-1 -mallit
Kategoria
Taajuus
40kHz
Valmistaja
Challenge Electronics
Jännite – nimellinen
10V – 30V
Digi-Reel®
Säteen kulma
80°
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C