CS13-00W130-07-1
DigiKeyn tuotenumero
2603-CS13-00W130-07-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS13-00W130-07-1
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 0.5W 90DB
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 500 mW 1.04 kHz ~ 20 kHz Yläosa Pyöreä
EDA/CAD-mallit
CS13-00W130-07-1 -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
Challenge Electronics
Teho - nimellinen
500 mW
Pakkaustapa
Kaukalo
Teho - maksimi
1 W
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Teknologia
Magneettinen
Muoto
Pyöreä
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - kartio
Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET)
Taajuusalue
1.04 kHz ~ 20 kHz
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuus - itseresonoiva
1,3kHz
Terminointi
Johdot ja liitoskappale
Impedanssi
8 Ohms
Koko/mitat
0,512" halk. (13,00mm)
Tehokkuus - dBA
90
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,282" (7,16mm)
Tehokkuus - testaus
500mW/10cm