CI23P-16W330-C-1X
DigiKeyn tuotenumero
2603-CI23P-16W330-C-1X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CI23P-16W330-C-1X
Kuvaus
AUD. PIEZO IND 6-16V WIRE LEAD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 12 V 30mA 3,3kHz 100dB @ 12V, 10cm Johdin Johdot
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CI23P-16W330-C-1X -mallit
Kategoria
Käyttötila
Jatkuva
Valmistaja
Challenge Electronics
Äänenpainetaso (SPL)
100dB @ 12V, 10cm
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - syöttö
30mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Ohjauspiiristö
Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Tulon tyyppi
DC
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IPX7
Jännite – nimellinen
12 V
Asennustyyppi
Johdin
Jännitealue
6 – 16V
Terminointi
Johdot
Taajuus
3,3kHz
Koko/mitat
0,906" halk. (23,00mm)
Teknologia
Pietso
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,984" (25,00mm)