CSHD10-45L TR13 PBFREE on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 4 494
Tekniset tiedot
Diodit 45 V 10A Kiinnitys pintaan DPAK
CSHD10-45L TR13 PBFREE
DigiKeyn tuotenumero
1514-CSHD10-45LTR13PBFREETR-ND - Rullattu teippi (TR)
1514-CSHD10-45LTR13PBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CSHD10-45LTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSHD10-45L TR13 PBFREE
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 45V 10A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 45 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
45 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
750 mV @ 10 A