CMPD3003A TR PBFREE
DigiKeyn tuotenumero
1514-CMPD3003ATRPBFREETR-ND - Rullattu teippi (TR)
1514-CMPD3003ATRPBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMPD3003ATRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMPD3003A TR PBFREE
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen anodi 180 V 200mA Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.15 V @ 300 mA
Valmistaja
Central Semiconductor Corp
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 nA @ 125 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen anodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Standardi
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
180 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
200mA