CMPD2003 TR PBFREE
DigiKeyn tuotenumero
1514-CMPD2003TRPBFREETR-ND - Rullattu teippi (TR)
1514-CMPD2003TRPBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMPD2003TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMPD2003 TR PBFREE
Kuvaus
DIODE STANDARD 200V 200MA SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 200mA Kiinnitys pintaan SOT-23
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
50 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
5pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
200mA
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.25 V @ 200 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet