CMMSH1-40L TR PBFREE on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
STMicroelectronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit 40 V 1A Kiinnitys pintaan SOD-123F
CMMSH1-40L TR PBFREE
DigiKeyn tuotenumero
1514-CMMSH1-40LTRPBFREETR-ND - Rullattu teippi (TR)
1514-CMMSH1-40LTRPBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMMSH1-40LTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMMSH1-40L TR PBFREE
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 40 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
70pF @ 10V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123F
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 125°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
450 mV @ 1 A