CMATVS3V3 TR PBFREE
DigiKeyn tuotenumero
1514-CMATVS3V3TRPBFREETR-ND - Rullattu teippi (TR)
1514-CMATVS3V3TRPBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMATVS3V3TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMATVS3V3 TR PBFREE
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 11VC SOD923
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11V Puristusliitin 7A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-923
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
80W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SOD-923
Jännite - läpilyönti (min)
5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
11V