CBRHDSH2-40 TR13 PBFREE
DigiKeyn tuotenumero
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREETR-ND - Rullattu teippi (TR)
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CBRHDSH2-40 TR13 PBFREE
Kuvaus
BRIDGE RECT 1P 40V 2A 4-HD DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Siltatasasuuntaaja Yksivaiheinen Schottky 40 V Kiinnitys pintaan 4-HD DIP
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 2 A
Valmistaja
Central Semiconductor Corp
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 40 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-50°C – 125°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Diodityyppi
Yksivaiheinen
Pakkaus / kotelo
4-SMD, lokinsiipi
Teknologia
Schottky
Valmistajan laitepakkaus
4-HD DIP
Jännite - estosuunnan huippu (maks.)
40 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2 A