XKA70440 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 3667-XKA70440-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XKA70440 |
Kuvaus | SSR RELAY SPST-NO 5A 12-440V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 6 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Moduuli |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - tulo 15 – 30VAC/DC |
Valm. | Jännite - kuorma 12 V ~ 440 V |
Sarja | Kuormavirta 5 A |
Pakkaustapa Kotelo | Terminointityyppi Jousiliitosnapa |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 80°C |