XKA70440
DigiKeyn tuotenumero
3667-XKA70440-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XKA70440
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 5A 12-440V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Moduuli
Kategoria
Jännite - tulo
15 – 30VAC/DC
Valm.
Jännite - kuorma
12 V ~ 440 V
Sarja
Kuormavirta
5 A
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Jousiliitosnapa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C