CBL5R5224CF-ZJ
DigiKeyn tuotenumero
4688-CBL5R5224CF-ZJ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CBL5R5224CF-ZJ
Kuvaus
CAP 0.22F -20% +80% 5.5V T/C
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.22 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 75Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
CDA (Zhifengwei Technology)
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Pussi
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
0.22 F
Koko/mitat
0,531" halk. (13,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
75Ohm @ 1kHz