CB5R5474HF-ZJP
DigiKeyn tuotenumero
4688-CB5R5474HF-ZJP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB5R5474HF-ZJP
Kuvaus
CAP 0.47F -20% +80% 5.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.47 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Aksiaalinen, Purkki - vaakasuuntainen 50Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
CDA (Zhifengwei Technology)
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Pussi
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki - vaakasuuntainen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Kapasitanssi
0.47 F
Koko/mitat
0,531" halk. (13,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,51mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50Ohm @ 1kHz