RM1A48D50
DigiKeyn tuotenumero
1864-1229-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RM1A48D50
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-530V
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Kiekko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RM1A48D50 -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
4 – 32VDC
Valm.
Jännite - kuorma
42 V ~ 530 V
Sarja
Kuormavirta
50 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C