CGMS-9A-24-01
DigiKeyn tuotenumero
CGMS-9A-24-01-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGMS-9A-24-01
Kuvaus
RLY CONT AC COIL 1NC AUX
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 9 A 24VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Kategoria
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Valmistaja
Carlo Gavazzi Inc.
Kontaktin luokitus (virta)
9 A
Sarja
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päätuotenumero
Kelan jännite
24VAC