CC85SA120
DigiKeyn tuotenumero
1864-1568-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC85SA120
Kuvaus
3P CONT S 120V 50/60HZ 2NO2NC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 85 A 120VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Valmistaja
Carlo Gavazzi Inc.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-5°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
102VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
36VAC
Kelan jännite
120VAC
Käyttöaika
15 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
10 ms
Kontaktin luokitus (virta)
85 A