CC32SD12
DigiKeyn tuotenumero
CC32SD12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC32SD12
Kuvaus
RLY CONT 3P 12V DC 2NO/2NC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 32 A 12VDC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Valmistaja
Carlo Gavazzi Inc.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-5°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
8,4VDC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Kelan jännite
12VDC
Käyttöaika
50 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
4 ms
Kontaktin luokitus (virta)
32 A