CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18
DigiKeyn tuotenumero
370-1138-2-ND - Rullattu teippi (TR)
370-1138-1-ND - Cut Tape (CT)
370-1138-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18
Kuvaus
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 60 Ohms HC-49/US
Kategoria
Taajuustoleranssi
±30ppm
Valm.
Kuormakapasitanssi
18pF
Sarja
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Käyttötila
Fundamentaalinen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
MHz-kide
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus
6 MHz
Pakkaus / kotelo
Taajuuden vakaus
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)