CT2942-50
DigiKeyn tuotenumero
BKCT2942-50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT2942-50
Kuvaus
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano BNC – BNC RG-58C 19,69" (500,00mm)
Kategoria
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Valmistaja
Cal Test Electronics
Pituus
19,69" (500,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kaapelin tyyppi
RG-58C
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
BNC – BNC
Liittimen impedanssi
50 Ohms
1. liitin
BNC pistotulppa
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Väri
Musta
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Ominaisuudet
Suojattu
2. liitin
BNC pistotulppa
Toimintalämpötila
0°C – 80°C