RM10J913CT
DigiKeyn tuotenumero
4713-RM10J913CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4713-RM10J913CT-ND - Cut Tape (CT)
4713-RM10J913CTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RM10J913CT
Kuvaus
RES0805 5% 91K OHM
Tarkka kuvaus
91 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Paksukalvo
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)