GMC21X7R155K10NT
DigiKeyn tuotenumero
4713-GMC21X7R155K10NTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4713-GMC21X7R155K10NTCT-ND - Cut Tape (CT)
4713-GMC21X7R155K10NTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GMC21X7R155K10NT
Kuvaus
CAP0805 X7R 1.5UF 10% 10V
Tarkka kuvaus
1.5 µF ±10% 10V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)