GMC10CG3R9B50NT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | GMC10CG3R9B50NT |
Kuvaus | CAP0603 COG 3.9PF .1PF 50V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 3.9 pF ±0,1pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranssi ±0,1pF | Paksuus (maks.) 0,035" (0,90mm) |