GMC10CG2R7B100NT
DigiKeyn tuotenumero
4713-GMC10CG2R7B100NTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4713-GMC10CG2R7B100NTCT-ND - Cut Tape (CT)
4713-GMC10CG2R7B100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GMC10CG2R7B100NT
Kuvaus
CAP0603 COG 2.7PF .1PF 100V
Tarkka kuvaus
2.7 pF ±0,1pF 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±0,1pF
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)