GMC10CG121G100NT
DigiKeyn tuotenumero
4713-GMC10CG121G100NTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4713-GMC10CG121G100NTCT-ND - Cut Tape (CT)
4713-GMC10CG121G100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GMC10CG121G100NT
Kuvaus
CAP0603 COG 120PF 2% 100V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 pF ±2% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)