FBU160808T-600Y-S
DigiKeyn tuotenumero
4713-FBU160808T-600Y-STR-ND - Rullattu teippi (TR)
4713-FBU160808T-600Y-SCT-ND - Cut Tape (CT)
4713-FBU160808T-600Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FBU160808T-600Y-S
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 4A 30mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
4A
Valmistaja
Cal-Chip Electronics, Inc.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
30mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 100 MHz