CHV1206N630682KXT
DigiKeyn tuotenumero
4713-CHV1206N630682KXTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4713-CHV1206N630682KXTCT-ND - Cut Tape (CT)
4713-CHV1206N630682KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CHV1206N630682KXT
Kuvaus
HVCAP1206 X7R 6800PF 10% 630V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6800 pF ±10% 630V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Korkeajännite
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)