Tuotteen RKC2SJR170SMTR LFS kuvaa ei ole saatavana
RKC2SJR170SMTR LFS
DigiKeyn tuotenumero
108-RKC2SJR170SMTRLFSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RKC2SJR170SMTR LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RKC2SJR170SMTR LFS -mallit
Kategoria
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
1,70mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
J-johto
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Ulkomitat
3,50mm x 2,70mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
350gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,02A @ 15VDC
Kytkimen liike
0,15mm