PTS820J15MSMTR LFS
DigiKeyn tuotenumero
CKN10506TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CKN10506CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN10506DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS820J15MSMTR LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTS820J15MSMTR LFS -mallit
Kategoria
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
1,50mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
J-johto
Digi-Reel®
Ulkomitat
3,90mm x 2,90mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
160gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,20mm