PTS810SJS250SMTR LFS
DigiKeyn tuotenumero
CKN10878TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CKN10878CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN10878DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS810SJS250SMTR LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 16V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTS810SJS250SMTR LFS -mallit
Kategoria
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
2,50mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
J-johto
Digi-Reel®
Ulkomitat
4,20mm x 3,20mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
600gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 16VDC
Kytkimen liike
0,20mm