PTS647SM38SMTR2 LFS
DigiKeyn tuotenumero
108-PTS647SM38SMTR2LFSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
108-PTS647SM38SMTR2LFSCT-ND - Cut Tape (CT)
108-PTS647SM38SMTR2LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS647SM38SMTR2 LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTS647SM38SMTR2 LFS -mallit
Ulkomitat
4,50mm x 4,50mm
Käyttövoima
180gf
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,25mm
Aktuaattorityyppi
Standardi
Mekaaninen käyttöikä
100000 sykliä
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
3,80mm