PTS647SK38SMTR2N LFS
DigiKeyn tuotenumero
108-PTS647SK38SMTR2NLFSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
108-PTS647SK38SMTR2NLFSCT-ND - Cut Tape (CT)
108-PTS647SK38SMTR2NLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS647SK38SMTR2N LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE
3,80mm
Ulkomitat
4,50mm x 4,50mm
Käyttövoima
250gf
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kytkimen liike
0,25mm