PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636 SM43J SMTR LFS
PTS636SM43JSMTR LFS
DigiKeyn tuotenumero
CKN12317-2-ND - Rullattu teippi (TR)
CKN12317-1-ND - Cut Tape (CT)
CKN12317-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS636SM43JSMTR LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTS636SM43JSMTR LFS -mallit
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
J-johto
Sarja
Ulkomitat
6,00mm x 3,50mm
Digi-Reel®
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
180gf
Piiri
SPST-NO
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,25mm
Aktuaattorityyppi
Suorakulmainen painike
Mekaaninen käyttöikä
50000 sykliä
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
4,30mm