PTS636 SL43 LFS
PTS636 SL43 LFS
PTS636SL43 LFS
DigiKeyn tuotenumero
CKN12301-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS636SL43 LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTS636SL43 LFS -mallit
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Sarja
Ulkomitat
6,00mm x 3,50mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
130gf
Piiri
SPST-NO
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,25mm
Aktuaattorityyppi
Suorakulmainen painike
Mekaaninen käyttöikä
50000 sykliä
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
4,30mm