JS203011JAQN | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | JS203011JAQN |
Kuvaus | SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Liukukytkimet DP3T Kiinnitys pintaan, Suorakulma |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | JS203011JAQN -mallit |
Kategoria | Aktuaattorin pituus 2,00mm |
Valmistaja C&K | Kontaktin materiaali Kupariseos |
Sarja | Kontaktin pintakäsittely Hopea |
Osan tila Aktiivinen | Terminointityyppi J-johto |
Piiri DP3T | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Kontaktin ajoitus Ei-oikosulkeva (BBM) | Aktuaattorin materiaali Polyamidi (PA46), Nailon 4/6 |
Kytkimen toiminto On-On-On | Kytkimen liike 2,00mm |
Virtaluokitus (ampeeria) 300mA (DC) | Sähköinen käyttöikä 5000 sykliä |
Jänniteluokitus – DC 6 V | Päätuotenumero |