CRD10RM0AB
CRD10RM0AB
CRD10RM0AB
DigiKeyn tuotenumero
CKN6171-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRD10RM0AB
Kuvaus
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.4VA 20V
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRD10RM0AB -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus kortin yläpuolella
0,414" (10,51mm)
Valmistaja
C&K
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Sarja
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Pakkaustapa
Putki
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Osan tila
Aktiivinen
Pestävä
Kyllä
Piiri
BCD
Ominaisuudet
Prosessitiivistetty
Napojen lukumäärä
10
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
0,4VA
Rungon materiaali
Polyfenyleenisulfidi (PPS)
Jänniteluokitus
20VAC/DC
Pituus
0,394" (10,00mm)