8121SHZGE on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
C&K
Varastossa: 88
Tekniset tiedot
Suora
NKK Switches
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Carling Technologies
Varastossa: 0
E-Switch
Varastossa: 678
Painikekytkimet SPDT Standardi Paneelikiinnitys, Taka-
8121SHZGE
8121SHZGE
8121SHZGE
DigiKeyn tuotenumero
CKN4011-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8121SHZGE
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
EDA/CAD-mallit
8121SHZGE -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
28 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
juotosnasta
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 6,35mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 75°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A (AC/DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
120 V