8121SDCGE
8121SDCGE
8121SDCGE
DigiKeyn tuotenumero
CKN1622-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8121SDCGE
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPDT Standardi Paneelikiinnitys, Taka-
EDA/CAD-mallit
8121SDCGE -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
28 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Taka-
Standardi
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 6,35mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 75°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A (AC/DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
120 V