8121SD3V3GE
8121SD3V3GE
8121SD3V3GE
DigiKeyn tuotenumero
CKN1613-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8121SD3V3GE
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPDT Standardi Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
8121SD3V3GE -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
120 V
Valm.
Jänniteluokitus – DC
28 V
Sarja
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Mäntä
Pakkaustapa
Kaukalo
Aktuaattorin merkintä
Ei merkintää
Osan tila
Aktiivinen
Väri - aktuaattori/suojus
Valkoinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Tyyppi
Standardi
Ominaisuudet
Tuntopalaute
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 75°C
Kytkimen toiminto
On-Mom
Sähköinen käyttöikä
60000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A (AC/DC)