HPWR1500J1R00G9C
DigiKeyn tuotenumero
4506-HPWR1500J1R00G9C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HPWR1500J1R00G9C
Kuvaus
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 1500W
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 Ohms ±5% 1500W Kierresuojattu Koteloidut vastukset
Kategoria
Lämpötilakerroin
±400ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-50°C – 200°C
Sarja
Ominaisuudet
Liekinkestävä, Turva
Pakkaustapa
Kaukalo
Pinnoite, kotelon tyyppi
Keraaminen
Osan tila
Aktiivinen
Kiinnitysominaisuus
Kannattimet
Resistanssi
1 Ohms
Koko/mitat
2,756" halk. x 16,339" pit. (70,00mm x 415,00mm)
Toleranssi
±5%
Johtimen tyyppi
Juotoskorvat
Teho (wattia)
1500W