EOAR0005FR025H9
DigiKeyn tuotenumero
4506-EOAR0005FR025H9TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4506-EOAR0005FR025H9CT-ND - Cut Tape (CT)
4506-EOAR0005FR025H9DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EOAR0005FR025H9
Kuvaus
0.025 OHM 1% 5W 40PPM/C
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 mOhms ±1% 5W Piirivastukset Epästandardi Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Metallielementti
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Sarja
Lämpötilakerroin
±40ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Resistanssi
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,250" lev. (12,00mm x 6,35mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,207" (5,26mm)