ARCS8518DL100A9
DigiKeyn tuotenumero
4506-ARCS8518DL100A9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ARCS8518DL100A9
Kuvaus
RES SHUNT 100 UOHM 0.5% 36W
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µOhms ±0,5% 36W Sivupiiri, Akku Erikoisvastukset Metallielementti 100ppm/°C Kiinnitettävä mittausvastus, 60mm jako
Kategoria
Koostumus
Metallielementti
Valmistaja
C&B/RESI
Resistanssi
100 µOhms
Sarja
Toleranssi
±0,5%
Pakkaustapa
Kaukalo
Teho (wattia)
36W
Osan tila
Aktiivinen
Lämpötilakerroin
100ppm/°C
Tyyppi
Sivupiiri, Akku
Toimintalämpötila
-50°C – 175°C
Sovellukset
Autoteollisuus AEC-Q200
Asennustyyppi
Kiinnitettävä mittausvastus, 60mm jako