PXP4013/10P/PC
DigiKeyn tuotenumero
708-2831-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PXP4013/10P/PC
Kuvaus
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 (teho) paikkaa pyöreä liitin Vastake, Urosnastat Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PXP4013/10P/PC -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali
Polykarbonaatti/polybutyleenitereftalaatti (PBT), Halogeeniton
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP66/IP68/IP69K - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
UV-kestävä
Napojen lukumäärä
10 (teho)
Suojakuori
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Jänniteluokitus
600VAC/DC
Terminointi
Juotostina
Toimintalämpötila
-40°C – 120°C